Karambol na warszawskiej Ochocie. Kilkoro rannych, w tym policjanci

Do zderzenia pięciu aut i radiowozu doszło na warszawskiej Ochocie. Cztery osoby są ranne, w tym policjant i policjantka. Są duże utrudnienia w ruchu.

Do groźnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Szczęśliwickiej. Wszystko wskazuje na to, że radiowóz jechał ulicą Bitwy Warszawskiej 1920r. w kierunku Alej Jerozolimskich. 

"Rozbieżne relacje"

Na skrzyżowaniu ze Szczęśliwicką doszło do zderzenia z mazdą. Oba pojazdy przejechały na przeciwległy pas ruchu i doszło do czołowego zderzenia z kolejnymi samochodami. Przyczyny wypadku bada policja.  

Najprawdopodobniej funkcjonariusze jechali na sygnałach - wyjaśnia Edyta Adamus z z stołecznej komendy.

Z kolei jak podaje TVN Warszawa relacje świadków są rozbieżne. Jedni twierdzą, że samochód policyjny jechał na sygnałach świetlnych i dźwiękowych, inni, że nie. 

Utrudnienia na Ochocie

Na tę chwilę ulica Bitwy Warszawskiej jest zablokowana na odcinku - od Ronda Zesłańców Syberyjskich do ulicy Grójeckiej. 

Linia nr 136, 167, 186, 191, 208 została skierowana na trasę objazdową w kierunku ul. Grójeckiej: Młynów / Znana / Nowodwory / Regulska / Bitwy Warszawskiej 1920 -…-  Al. Jerozolimskie – Grzymały  Sokołowskiego – Szczęśliwicka - …- Natolin Płn. / Sanktuarium Siekierki / Szczęśliwice / Pl. Narutowicza / Bitwy Warszawskiej 1920r.

A TERAZ ZOBACZ: Tak powstaje metro w Warszawie. Zobacz niezwykły film z lotu ptaka [WIDEO]

Więcej o: