7. rocznica katastrofy smoleńskiej. Duże utrudnienia w ruchu w centrum miasta

10 kwietnia w stolicy odbędą się uroczystości z okazji obchodów 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej. To oznacza poważnie utrudnienia na warszawskich ulicach, zwłaszcza w ścisłym centrum miasta.

W dniu 10 kwietnia w związku z wydarzeniami wokół 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej, w godz. 00:01 - 23:59 zamknięte będą dla ruchu ul. Krakowskie Przedmieście (od ul. Królewskiej do ul. Miodowej) i ul. Miodowa (od ul. Senatorskiej do Krakowskie Przedmieście).

Linie przekierowane na trasy objazdowe

Wiele linii zostanie skierowanych na trasy objazdowe:

N44:

- w kierunku Zajezdnia Żoliborz (w dniu 10.04.2017 r. kursy o godz. 23:15 i 23:45 z krańca Dw. Centralny) pojedzie od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą.

- w kierunku Dw. Centralny (w dniu 10.04.2017 r. kursy o godz. 22:58 i 23:28 z krańca Zajezdnia Żoliborz) pojedzie od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego - Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoją trasą.

116, 178, 180, 503, 518:

- w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory pojadą
od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami.

-  kierunku Wilanów, PKP Ursus, Natolin Płn., Dw. Centralny kierować się będzie od skrzyżowania Miodowa/ Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego - Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami 128, 175 pojedzie tylko w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina od skrzyżowania Moliera / Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego - Królewska – Krakowskie Przedmieście i
dalej swoimi trasami 222 w kierunku Bielańska pojedzie od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera– Senatorska i dalej swoją trasą.

- w kierunku Spartańska pojedzie od skrzyżowania Bielańska / Wierzbowa / Senatorska: Wierzbowa – pl. Piłsudskiego - Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoją trasą.

Zawieszone przystanki

10 kwietnia zawieszone zostaną przystanki: HOTEL BRISTOL 01 i 02 oraz PL. ZAMKOWY 01 i 02. W godz. 14:00 – 16:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na pl. Krasińskich, a następnie przemarsz na trasie: pl. Krasińskich – Miodowa – Senatorska – pl. Zamkowy.

Zgromadzenia - objazdy linii

Od ok. godz. 17:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na pl. Piłsudskiego, a następnie przemarsz na trasie: pl. Piłsudskiego – Focha – Moliera – Senatorska - Miodowa – Krakowskie Przedmieście do pl. Zamkowego, gdzie ok. godz. 22:00 planowane jest zakończenie przemarszu.

Od ok. godz. 18:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na pl. Piłsudskiego, a następnie przemarsz na trasie: pl. Piłsudskiego – Focha – Trębacka – Krakowskie Przedmieście, gdzie ok. godz. 22:00 planowane jest zakończenie przemarszu.
Mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się więc z objazdami.

111 pojedzie w obu kierunkach: od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej swoją trasą.

Linie 116, 178, 180, 503, 518:

- w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory pojadą od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – Marszałkowska – Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami.

- w kierunku Wilanów, PKP Ursus, Natolin Płn., Dw. Centralny pojadą od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy - Marszałkowska –Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami.

128:

- w kierunku pl. Piłsudskiego pojedzie od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście /
Królewska: Królewska – pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Śliskiej – EMILII PLATER 02.

-  kierunku Szczęśliwice pojedzie przez EMILII PLATER 02 – Emilii Plater – Twarda – pl. Grzybowski – Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoją trasą
175, 222 pojedzie w kierunku pl. Piłsudskiego od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Królewska: Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA 01.

-  kierunku Szczęśliwice pojedziemy następującą trasą: BIELAŃSKA 01 – Bielańska – Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Królewska Krakowskie Przedmieście i dalej swoją trasą

Więcej o:
Komentarze (18)
7. rocznica katastrofy smoleńskiej. Duże utrudnienia w ruchu w centrum miasta
Zaloguj się
 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 15 razy 11

  Celebrowanie klęsk, katastrof, porażek to skrzywienie psychiczne niektórych Polaków. To destrukcja rozumu.

 • orlecki

  Oceniono 15 razy 11

  Szopka smoleńska.

 • kemor234

  Oceniono 10 razy 8

  Kolejna rocznica, kolejne obchody ludzkiej bezmyślności a nawet głupoty.

 • yosemitesam

  Oceniono 9 razy 7

  To w końcu klepnęli że to święto narodowe czy nie klepnęli, bo nie wiem czy się do roboty zbierać czy jeszcze iść do wyra.

 • newpatric

  Oceniono 6 razy 6

  Wczoraj okazało się że służba kontrwywiadu podległa ministrowi Maciarewiczowi zdobyła nieznane dla nich materiały - cenny film z kamery przemysłowej na Okęciu.

  Już po siedmiu latach wytęzonych prac dotarto do niego i zmontowano podkładając rzewna melodię z filmu "Smoleńsk".

  Mamy dzielny kontrwywiad, siedem lat zajęło dotarcie do powszechnie dostępnego filmu, oglądanego setki tysięcy razy.

  No i ten rzewny podkład muzyczny.

  Nie jestem pewny czy w innych państwach kontrwywiad zajmuje się podobnymi rzeczami jak u nas, być może. Słyszałem, że po po rozwaleniu poprzedniego oparto go o kadrę min ze Straży Miejskiej, w sumie to logiczne, wczoraj zakładał klamry na koła samochodom za złe parkowanie a dziś łapie obcych szpiegów. Logika PIS.

 • lottare21

  Oceniono 8 razy 6

  Minister Macierewicz już ustawił pomnik przed garnizonem.Będzie pan prezydent Lech Kaczyński zerkał w stronę placu Piłsudskiego.

 • kanonia1939

  Oceniono 5 razy 5

  Ta granda, którą robi Kaczyński przesłania pamięć ofiarach tej katastrofy - zginęli tam nie tylko PiSmani, ale wielu przyzwoitych i zasłużonych ludzi - którzy prawdopodobnie nie żyją z powodu chorych ambicji Jarosława Kaczyńskiego

 • newpatric

  Oceniono 7 razy 5

  Dziś świętujemy radosną rocznicę przekonania się kim jest Kaczyński i czym jest PIS, bo moglibyśmy mieć wątpliwości.

  Ktoś wybiera się wieczorem na imprezkę pod pałac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX