Awantura na środku wielopasmowej ulicy. Kierowcy puściły nerwy

Samochodowa kamera nagrała awanturę, do której doszło na rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Kierowca volkswagena na środku jezdni próbował sprowokować do bójki innego kierowcę.

Wideo z awantury zostało opublikowane w serwisie YouTube.

Miał szarpać i opluć kierowcę

Niestety nie widać na nim, co tak zdenerwowało kierowcę volkswagena touareg, który na środku jezdni wyszedł ze swojego samochodu i zaczął prowokować do bójki kierowcę dacii. 

Według relacji świadków, mężczyzna miał szarpać i krzyczeć na kierowcę dacii. A nawet go opluć. Zdaje się, że przed prawdziwą bijatyką powstrzymało kierowców wyłącznie miejsce zdarzenia - środek czteropasmowej ulicy.

Trzasnął drzwiami

Jak domniemają świadkowie oraz internauci, najprawdopodobniej kierowca volkswagena chciał wjechać przed dacię, ale jej kierowca nie chciał mu ustąpić.

Po krótkiej i ostrej wymianie zdań, kierowca volkswagena trzasnął drzwiami dacii, następnie wrócił do swojego pojazdu. 

Jak mówi autor wideo, oba samochody odjechały spokojnie w stronę centrum. Sam postanowił wysłać wideo do warszawskiej drogówki, gdyż jego zdaniem tak nie powinno się rozwiązywać sporów, zwłaszcza na środku drogi.

Skontaktowaliśmy się z policją, aby dowiedzieć się, czy zarejestrowali zgłoszenie odnośnie do zdarzenia. Jak poinformowało nas biuro prasowe komendy rejonowej nikt nie zgłaszał sytuacji sfilmowanej i udostępnionej na portalu internetowym.

Ludzie boją się agresywnego zachowania

Według badania Ipsos z 2016 roku 80 proc. Europejczyków boi się agresywnego zachowania innych kierowców. Jednocześnie 54 proc. z nich obraża innych uczestników i nadmiernie używa klaksonu w kierunku tych, którzy ich zdenerwowali.

Więcej o:
Komentarze (127)
Awantura na środku wielopasmowej ulicy. Kierowcy puściły nerwy
Zaloguj się
 • duda.laskawy

  Oceniono 360 razy 352

  Takim co wyskakuja z samochodu, żeby sie bic należy odbierac prawo jakzdy, gdyż nie mają oni predyzspozycji psychicznych do prowadzenia samochodu.

 • anka.pano

  Oceniono 165 razy 149

  Młodzi jurni chłopcy w drogich autach typu kombi, suv. Lepiej nie zaczepiać:) Zamiast rozładować emocje w łóżku robią to na drogach :)

 • needmoney

  Oceniono 122 razy 116

  Przyczyną jest gnuśność służb mundurowych, ci sami kierowcy (dzikusy) za zachodnią granicą nabierają kultury w "magiczny" sposób ...

 • joasia.bar

  Oceniono 85 razy 81

  co zrobić gdy ktoś nas tak zaatakuje? ruszyc i go potrącić w obronie koniecznej?

 • arkon4

  Oceniono 67 razy 65

  Utemperować palanta.

 • sylrol

  Oceniono 58 razy 54

  burak i tyle - jak kiedyś trafił na "swego" i ostro dostanie wpier..ol to rura zmięknie

 • nanabun

  Oceniono 55 razy 53

  Dzieciuchowi się wydaje, że jak rodzie kupili mu lepsza furę, to wszyscy mu muszą wszędzie ustępować. Przede wszystkim ci w gorszych furach. Ot taka skal wartości. Jeśli biedaczek ma tak nerwy zszargane, to drogówka powinna go szybko odnaleźć i zabrać prawko. Nie nadaje się na kierowcę.

 • tygrysio_misio

  Oceniono 42 razy 42

  prostak zmieniał pas tuż przed ciągłą.... nie wiadomo po co, bo oba pasy są do jazdy na wprost... możliwe, że w ogóle chciał skręcić w lewo

  szkoda, że nie widać jego rejestracji, ale widać rejestrację tego oplutego i policja powinna namówić gościa do złożenia zawiadomienia o agresji

  widzieliście co ten prostak w czarnym wozie ma na dachu przyczepione?

 • vader2010

  Oceniono 35 razy 33

  jakiś eunuch z tego tuarega... nie pyka mu i taki finał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX