Z płonącego mieszkania wybiegła zakrwawiona kobieta. Zabójstwo w sąsiedztwie komisariatu policji

W nocy z płonącego mieszkania na Ochocie wybiegła zakrwawiona kobieta, która szukała schronienia na pobliskim komisariacie. W mieszkaniu znaleziono umierającego mężczyznę z ranami kłutymi. Nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Białobrzeskiej 16. Dramaturgii całej historii dodaje fakt, że do zabójstwa doszło w budynku, który mieści się w sąsiedztwie komisariatu policji.

Kobieta we krwi 

Chwilę przed godziną 3 nad ranem w mieszkaniu wybuchł pożar. Po ugaszeniu ognia na miejscu znaleziono 39-letniego rannego mężczyznę.

Pogotowie rozpoczęło reanimację poszkodowanego, ale nie udało się go uratować. To nie ogień był najprawdopodobniej przyczyną śmierci. Zmarły miał bowiem rany kłute.

Wiadomo też, że z płonącego mieszkania wybiegła kobieta, która szukała schronienia w pobliskim komisariacie. I ona miała na ciele rany kłute. Prawdopodobnie to właśnie ona umazała krwią klatkę schodową, domofon oraz drogę na komisariat - ślady usuwano jeszcze dziś rano.

Jedna osoba podejrzana 

W rozmowie z metrowarszawa.pl biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji podkreśla, że na razie jest za wcześnie, aby ocenić, w jakich okolicznościach doszło do śmierci mężczyzny. Stołeczni policjanci zatrzymali jedną osobę podejrzaną o udział w sprawie. Jest nim 32-letni Rafał D.

Więcej o:
Komentarze (9)
Z płonącego mieszkania wybiegła zakrwawiona kobieta. Zabójstwo w sąsiedztwie komisariatu policji
Zaloguj się
 • an1005

  Oceniono 86 razy 62

  NO i co z tego ze kolo komisariatu? Czy ci co mieszkaja kolo kosciola maja byc pedofilami??

 • Tree Bron

  Oceniono 33 razy 23

  Jest popołudnie - czy klatkę schodową, domofon i drogę na komisariat już usunięto? :D

 • justas32

  Oceniono 53 razy 17

  Ludziom nerwy puszczają - PIS już za długo rządzi ...

 • sirseb

  Oceniono 21 razy 15

  a niejaki blaszczak spi jak susel, utrudzony codziennym kleczeniem na pielgrzymkach

 • alf7red7

  0

  To nie jest komisariat, to jest 'tylko' wydział d/s nieletnich i przestępstw gospodarczych. O ile wiem, nie ma tam "okienka" do którego można się zgłosić, ani chyba nawet nie ma nocnej obsady (chyba żeby akurat jakaś akcja była). Komisariat właściwy jest jakieś 200 metrów w prawo, za rogiem, przy Opaczewskiej.

 • gtpress

  Oceniono 7 razy -7

  Hania sprzeda i bedzie ch...., du....a i kamieni kupa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX