Wystarczył jeden głupi błąd. Feralna kolizja na Mokotowie - skoda 'skończyła' w witrynie apteki

Do feralnej kolizji doszło przy ulicy Puławskiej w Warszawie. Zderzyły się ze sobą trzy samochody. Jeden z nich "skończył" w witrynie apteki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zdjęcia z kolizji otrzymaliśmy od mieszkańca Mokotowa. Do wypadku doszło pod jego domem. - Moja mama tam najczęściej parkuje, na szczęście i samochód cały, i mama cała - mówi.

Na zdjęciach widać uszkodzonych kilka samochodów. Wśród nich skoda, która wjechała w witrynę apteki. Do kolizji doszło przy Puławskiej 24B. Jak?

Jak informuje policja, winnym kolizji jest kierowca fiata, który jadąc w kierunku ulicy Woronicza chciał zmienić pas ruchu. - Zajechał drogę kierowcy audi, który musiał przyhamować, przez co wpadł w poślizg i uderzył w pięć pojazdów zaparkowanych przy Puławskiej. W wyniku uderzenia jeden z nich uderzył w witrynę apteki - wyjaśnia oficer prasowy z Komendy Stołecznej Policji.

Jak podkreśla policja, nie był to wypadek, ale kolizja. - Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy uczestniczący w kolizji byli trzeźwi - dodaje oficer prasowy.

Więcej o: