Tragiczny wypadek na moście. Samochód potrącił kobietę czekającą na autobus

26 grudnia na Moście Łazienkowskim doszło do tragicznego wypadku. Samochód wpadł na przystanek, potrącił kobietę czekającą na autobus i uderzył tyłem w wiatę przystankową. Kobieta nie żyje.

Do wypadku doszło około godziny 21 na Moście Łazienkowskim w okolicach przystanku Torwar.

W wypadku brały udział trzy pojazdy. Jak informuje Praga Południe na Sygnale w Śródmieściu samochód marki mitsubushi jechał Trasą Łazienkowską w kierunku Gocławia. W tym samym czasie samochód marki opel wjeżdżał estakadą z Wisłostrady na Trasę. Zderzył się z taksówką.

 

Oba samochody wjechały na mitsubishi, które wybite z toru jazdy wpadło na przystanek, potrąciło 39-letnią kobietę czekającą na autobus i uderzyło tyłem w wiatę przystankową na przystanku Torwar w kierunku Pragi Południe. 

Z wstępnych ustaleń ustaleń policji wynika, że kierujący oplem, który wjeżdżał na trasę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu taksówce, która poruszała się buspasem w kierunku Saskiej Kępy.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia i zabrała poszkodowaną. Obrażenia były jednak zbyt rozległe. kobieta zmarła w szpitalu.

Na miejscu zdarzenia były trzy karetki pogotowia ratunkowego, kilka radiowozów policji i straż pożarna. Przystanek został tymczasowo zawieszony i nie zatrzymywały się na nim autobusy. Przejezdny był tylko jeden pas ruchu.

Czy byłeś kiedyś świadkiem wypadku?