Spędź mikołajki na Zimowym Narodowym. Czeka moc atrakcji!

W ten weekend Zimowy Narodowy przeobrazi się w Zimowe Miasteczko pełne Mikołajów, Śnieżynek i prezentów. Konkursy, street art, rozświetlenie choinki - to tylko część atrakcji czekających na przybyłych.

Na Zimowym Narodowym mikołajkowe obchody zaczną się już 3 grudnia. W sobotę, od 10.00 do 20.00 na płycie Zimowego Miasteczka i lodowisku zagoszczą Śnieżynki. Obdarują gości smakołykami od Wedla, zorganizują konkursy i pokażą łyżwiarskie sztuczki.

Tego dnia stadion zgromadzi też tysiące Mikołajów. Nie przyjadą saniami, a na motocyklach. To wszystko w ramach akcji charytatywnej Motomikołajki2016. Mikołaje wykonają motocyklowe akrobacje zjeżdżając z lodowej górki.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie rozświetlenie 11-metrowej choinki. Równo o godzinie 17:17 goście Miasteczka wezmą udział w odliczaniu i rozświetleniu drzewka. 

Przez cały dzień będzie można obserwować artystów, którzy wykonają mural Wedla. Będzie można również pojeździć na rolkach i wziąć udział w turnieju unihokeja dla dorosłych. 

Niedziela będzie dla odmiany dniem deskorolkowym. Odbędzie się trening Warszawskiej Ligi Deskorolki dla dzieci i nastolatków. Między 14.00 a 17.00 odbędzie się Rodzinne Deskowanie, czyli mikołajkowe spotkanie dla rodziców z dziećmi. Goście będą mieli możliwość spróbowania różnych desek, uczestniczenia w warsztatach, grach, zabawach i konkursach z nagrodami. 

Zimowy Narodowy to ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling czy ice bar „Strefa Polarna”.

 

Czy uprawiasz sporty zimowe?
Więcej o: