Weekend sylwestrowy za granicą? Tanie loty do europejskich miast

Nie masz planów na Sylwestra, a nie chcesz spędzać go w Warszawie? Rozważ lot do jednego z europejskich miast. Bilety wciąż w przystępnych cenach.

W obie strony lot do Londynu będzie nas kosztował ok. 340 zł (wylot 29 grudnia, powrót 1 stycznia). Do Londynu zabiorą nas linie lotnicze RyanAir. 

Jeśli wylecimy 30 grudnia do Oslo i wrócimy 1 stycznia za lot w obie strony zapłacimy tylko 200 - 250 zł. Polecimy do Oslo liniami lotniczymi WizzAir.

W podobnych cenach są wciąż loty do Sztokholmu - daty lotów te same, cena od 263 zł w obie strony. Loty do Sztokholmu obsługuje zarówno RyanAir, jak i WizzAir.

Tanie są jeszcze bilety lotnicze na weekend od piątku do niedzieli do Kolonii - od 260 zł. Loty do Kolonii obsługuje m.in. RyanAir.

Weekend w Paryżu czy w Alicante w Hiszpanii będzie nas kosztował już trochę więcej, bo ponad 500 zł. Do Alicante zabiorą nas linie lotnicze RyanAir, do Paryża RyanAir lub WizzAir. 

W podobnych cenach są loty do Brukseli - od 462 zł. Do Genewy, Aten, Goteborgu i Budapesztu polecimy za ponad 600/ 700 zł.

 

 

Planujesz tegorocznego Sylwestra spędzić za granicą?
Więcej o: