Sylwester na pl. Defilad. Koncerty gwiazd, największy w Polsce pokaz fajerwerków

31 grudnia na plac Defilad odbędzie się największa miejska otwarta impreza roku. Sylwester organizowany jest przez Stołeczną Estradę i odbędzie się pod hasłem ?Hello 2017!?.

- Sylwestrowa scena rozbłyśnie o godz. 19.00 i do godz. 1.30 w nocy zapewni rozrywkę - informuje miasto. Na pl. Defilad odbywać się będą muzyczne show z udziałem polskich gwiazd. Zaśpiewają m.in. Agnieszka Chylińska, LemON, Anna Wyszkoni, Lady Pank, Sound’N’Grace,  Varius Manx i Kasia Stankiewicz. A także Kombii, Natalia Nykiel, Cleo czy Andrzej Piaseczny.

Gospodarzami imprezy będą znani ze stacji TVN: Magda Mołek, Patrycia Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia ESKA Jankes. 

Sylwester 2016/2017Sylwester 2016/2017 materiały prasowe

O choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Sylwestrowa zabawa zacznie się o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN rozpocznie się o godz. 19.45.

O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw największego w Polsce pokazu świetlno-pirotechnicznego.

 

Czy wybierzesz się w Sylwestra na pl. Defilad?
Więcej o: