Na pl. Europejskim powstanie bezpłatne lodowisko i kiermasz świateczny

Dokładnie za tydzień, w Mikołajki, na placu Europejskim w Warszawie rozbłyśnie świąteczna iluminacja oraz neony. W centrum placu zacznie również funkcjonować bezpłatne lodowisko i kiermasz zimowych przysmaków.

W Mikołajki, 6 grudnia o godz. 18, przestrzeń placu Europejskiego zmieni się nie do poznania. - Rozbłyśnie kolorami świątecznych iluminacji i neonów, a w powietrzu unosić się będzie zapach wigilijnych przysmaków i grzanego wina serwowanych w świątecznych kramach - piszą organizatorzy.

Lodowisko na pl. EuropejskimLodowisko na pl. Europejskim materiały prasowe

 

Największą atrakcją będzie jednak bezpłatne lodowisko z wypożyczalnią łyżew, które umieszczone zostanie przed Warsaw Spire. Lodowisko na placu Europejskim będzie czynne codziennie od godz. 15.00 do 22.00 i będzie funkcjonować przez kolejne 3 miesiące zimy. 

Neon Kocham WarszawęNeon Kocham Warszawę materiały dewelopera

6 grudnia odbędzie się również premiera nowej odsłony hasła „Kocham Warszawę”. Neon w postaci wielkoformatowej instalacji świetlnej znajdzie się w przestrzeni placu.  

Niedaleko lodowiska, w plenerowej galerii Art Walk, deweloper wraz z fundacją Sztuka w Mieście zaplanował wystawę. - W jej przestrzeni zaprezentowanych zostanie kilkanaście neonów zaprojektowanych przez artystów i designerów, a także fragmenty neonów rozświetlających niegdyś ulice stolicy – informują organizatorzy.

Czy podoba Ci się przestrzeń pl. Europejskiego?
Więcej o: