Dręczona wyrzutami HGW w przebraniu żebraczki krąży po mieście... Nowa premiera w Dzikiej Stronie Wisły

- Dręczona wyrzutami sumienia HGW w przebraniu żebraczki krąży bezsenna po mieście, zagląda w okna mieszkańców zreprywatyzowanych kamienic, odwiedza ich domy, chce poznać marzenia i paranoje warszawiaków - już 5 grudnia w Dzikiej Stronie Wisły wystąpi Agnieszka Przepiórska ze swoim show. Gościem Przepiórskiej będzie m.in. Andrzej Seweryn.

Oprócz dużych premier Pożaru w Burdelu, w stałym lokalu warszawskiej burdel trupy odbywają się bardziej kameralne występy. Jedną z głośniejszych premier będzie ta, w której główną rolę zagra Agnieszka Przepiórska w roli HGW.

Tytuł "Przeklęta kamienica albo demony HGW - horro reprywatyzacyjny" mówi wszystko. W monodramie Agnieszki Przepiórskiej HGW w przebraniu żebraczki będzie chodzić po mieście i zaglądać w okna mieszkańców zreprywatyzowanych kamienic. Odwiedzi ich domy, pozna marzenia i paranoje. 

Gośćmi Agnieszki Przepiórskiej będą Maria Maj, Anna Moskal, Wojciech Kalarus, Mariusz Laskowski, Przemysław Bluszcz i dyrektor Teatru Polskiego - Andrzej Seweryn. 

Bilety dostępne na stronie.

Z kolei już 28 grudnia kolejna premiera świąteczno-noworoczna Pożaru w Burdelu - "Szpital nieświętej rodziny". 

- Prekursorki punka latte - Żelazne Waginy - nagrywają bożonarodzeniowy album z feministycznymi antykolędami, w których opowiadają o horrorach porodowych, aborcjach i nacjotechnologii. Kiedy okazuje się, że Charlotte jest w ciąży z prawicowym posłem – Podpalaczem Tęczy, w zespole wybucha kryzys, a trasa po Polsce zostaje odwołana - czytamy w opisie spektaklu.

Tym razem Burdel wystąpi w Nowym Teatrze. Bilety w cenie 100, 60 i 40 zł. Spektakl również w Sylwestra.

Więcej o: