Muranów, a może Iluzjon? Zagłosuj na najlepsze kino studyjne w Polsce!

Portal kulturaonline.pl organizuje konkurs na najlepsze kino studyjne. Macie ulubione kameralne kino, które potrafi skupić wokół swoich inicjatyw lokalną społeczność? Głosowanie potrwa już tylko do 21 listopada.

W dobie wielkich sieci kinowych wydawałoby się, że małe, kameralne kina studyjne odchodzą do lamusa. nic bardziej mylnego! Kina studyjne istnieją i mają się całkiem dobrze. Są świetną alternatywą, dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze, bez popcornu i coli.

Głosowanie na najlepsze kina studyjne potrwa już tylko do 21 listopada. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Warszawiacy mogą głosować na kina stołeczne, wśród nich znalazły się Kino Luna, Kino Muranów, Kino Altlantic, Kino Iluzjon, Kino Elektronik, Stacja Falenica i Kino Praha.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

Nagrody dla zwycięzców plebiscytu są bardzo atrakcyjne. Kino, które zajmie pierwsze miejsce otrzyma 7-dniową kampanię bannerową (double billboard) w zakładce "Film" oraz artykuł sponsorowany umieszczony w portalu bezterminowo.

Więcej o: