Uniwersytet Warszawski szuka pracownika: specjalistę do spraw równouprawnienia

Uniwersytet Warszawski poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. równouprawnienia. Wymagania? "Doskonałe zrozumienie specyficznych problemów związanych z równouprawnieniem płci".

Informacja o naborze do pracy uczelnia umieściła na stronie internetowej. Do obowiązków przyszłego specjalisty ds równouprawnienia będzie m.in. organizacja, prowadzenia szkoleń i konferencji. Dlatego - jak pisze w komunikacie UW:

Kandydat na to stanowisko powinien pochwalić się fachową wiedzą związaną z rozwiązywaniem problemów równościowych i doskonałym zrozumieniem specyficznych problemów związanych z równouprawnieniem płci.

Koniecznym wymaganiem jest wykształcenie wyższe: z obszaru nauk społecznych (w szczególności socjologii, psychologii lub prawa). 

Mile widziane jest także doświadczenie w działalności wspierającej ochronę praw człowieka.

Oferty należy składać do 30 listopada w sekretariacie Biura Spraw Pracowniczych UW: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w zamkniętej kopercie z dopiskiem „specjalista ds. równouprawnienia” lub przesyłać na adres e-mail: bsp25@adm.uw.edu.pl (w temacie e-maila „specjalista ds. równouprawnienia). 

Więcej o: