Dzień otwarty w wegańskim żłobku. Kto przywita gości? Świnka Lily

Najbardziej znana warszawska świnka świnka Lily zamieszkała w nietypowym żłobku. - To miejsce, w którym dzieci będą mogły od małego mieć kontakt z uratowanymi zwierzętami i uczyć się empatii - tłumaczy pani Katarzyna, właścicielka Lily. Dzisiaj jest dzień otwarty. Jeśli się wybierasz zabierz ze sobą smakołyki dla świnki.

W żłobku "Przyjaciele świnki" mieszczącym się na Zielonym Ursynowie znajduje się 15 miejsc dla dzieci w wieku od 1 do 4 lata. Opiekę nad dziećmi sprawować będą dwie opiekunki z psychologicznym oraz pedagogicznym wykształceniem. Program dostosowany został do wieku, indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z dzieci. Zaplanowano takie zajęcia jak m.in. język angielski, rytmika i plastyka. Na miejscu znajduje się również ogromny ogród z placem zabaw i z zagrodą w której na co dzień mieszka świnka.  

To miejsce, w którym dzieci będą mogły od małego mieć kontakt z uratowanymi zwierzętami i uczyć się empatii  - wyjaśnia Katarzyna Eisler-Połońska, właścicielka żłobka.

W żłobku śwince Lily będą towarzyszyć m.in. Lucek, który w wyniku interwencji został zabrany z wiejskiego łańcucha oraz trzy koty: Lusia, Lenka i Lucek

Dzisiaj jest dzień otwarty w placówce. Zainteresowani rodzice mogą odwiedzić żłobek w godzinach 9.30-15. Osoby, które przyniosą dla Lily smakołyki otrzymają zniżkę na czesne do końca roku. 

Czytaj także: Jeździ metrem, chodzi na smyczy, przyjaźni się z kotem. Poznaj najsłynniejszą świnkę Warszawy!

 

 

 

Więcej o: