Ruszają precastingi do legendarnego "Idola". Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się w Warszawie

Legendarny program "Idol" wraca do telewizji. Będzie, jak tak kiedyś, nadawany przez telewizję Polsat. Już za chwilę ruszają precastingi do programu. W Warszawie odbędą się 13 listopada w hotelu Novotel.

Pierwsza polska edycja "Idola" wystartowała w styczniu 2002 roku, a ostatnia – w 2005. Idol wypromował takie gwiazdy, jak Monika Brodka, Ewelina Flinta, Tomek Makowiecki czy Krzysztof Zalewski. „Idol" zastąpi program „Must Be The Music". Od „Idola" zaczęły się również kariery Kuby Wojewódzkiego, Elżbiety Zapendowskiej, Maćka Rocka i Pauliny Sykut-Jeżyny.

"Idol" wróci na antenę Polsatu wiosną 2017 roku. Precastingi do programu rozpoczną się jednak dużo wcześniej. W Warszawie casting odbędzie się już 13 listopada w hotelu Novotel przy Marszałkowskiej (naprzeciwko Rotundy). 

Jak informują producenci programu, na precasting należy przygotować kilka utworów - np. po polsku i po angielsku. Jak zaznaczają - własne utwory mile widziane. Kandydaci będą śpiewać a capella, na miejscu będzie pianino. Można również przynosić własne instrumenty. 

Jeszcze nie wiadomo, kto zasiądzie w jury kolejnej edycji "Idola". Program najprawdopodobniej poprowadzi ponownie Maciek Rock, który występuje również w zajawce programu. 

Dziennikarze spekulują, że w jury może zasiąść Kayah lub Kora, a także Michał Szpak, Ewelina Lisowska lub Edyta Górniak. Najpewniej ze starego składu nie zobaczymy nikogo.

Tymczasem przypominamy najlepsze występy podczas castingów do Idola.

 

 

Czy kiedykolwiek startowałeś do programu Idol?
Więcej o: