Targ Śniadaniowy nie zniknie zimą! "Na targ uczestników będą dowozić zabytkowe autobusy"

Targ Śniadaniowy nie zniknie zimą z mapy Warszawy. Z miejskich parków przenosi się do zajezdni Miejskich Zakładów Autobusowych, na tyły Hali Marymonckiej. Start 5 listopada. Zimowy Targ odbywa się również w kinie Luna pod hasłem "Rodzinne Niedziele w Kinie Luna".

Na chłodniejszą część roku organizator Targu Śniadaniowego przygotował dla swoich gości kilka niespodzianek.

Targ w kinie

Pierwszą z nich są Rodzinne Niedziele w Kinie Luna, które inaugurują sezon jesienno/zimowy. - Wychodząc naprzeciw rodzicom organizator przygotował wydarzenie, na którym dorośli będą mogli oddać się zakupom, smakowaniu i spędzaniu miło czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. W tym czasie dzieci będą mogły korzystać z atrakcji specjalnie dla nich przygotowanych. Dodatkowo Kino Luna podczas trwania Targu wydłużyło repertuar dziecięcy. Możliwości będzie sporo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - informuje organizator.

Targi w kinie Luna odbywają się już od 16 października. Kolejny targ już 30 października w atmosferze Halloween, a następny 20 listopada. Terminy kolejnych targów:

20.11, godz. 10:00-17:00 - Piękna polska jesień

27.11, godz. 10:00-17:00 - Andrzejki

4.12, godz. 10:00-17:00 - Mikołajki

11.12, godz. 10:00-17:00 - Powitanie zimy

18.12, godz. 10:00-17:00 - Edycja świąteczna

Targ w zajezdni

Ponadto, targ zawita w nowej, zimowej lokalizacji - na tyłach Hali Marymonckiej, w zajezdni Miejskich Zakładów Autobusowych, przy ul. Włościańskiej 52. Jak informuje Krzysztof Cybruch, twórca Targu Śniadaniowego, będzie nie tylko wspólne jedzenie, ale również warsztaty, potańcówki, pokazy filmowe, lekcje angielskiego dla dzieci.

Ponadto, na targ uczestników będą dowozić zabytkowe autobusy. I jeszcze coś specjalnego dla tych od ikarusów: wkrótce na targ uczestników mają dowozić zabytkowe autobusy. Targ będzie się odbywał w każdą sobotę aż do wiosny. Start 5 listopada o 10:00.

 

Czy lubisz Targ Śniadaniowy?
Więcej o: