LOT uruchamia rejsy z Warszawy do Seulu - pierwszy już w poniedziałek [CENY, TERMINY]

Polskie Linie Lotnicze LOT w poniedziałek 17 października uruchomią pierwsze połączenie do Seulu. Rejsy między Warszawą a Seulem będą w poniedziałki, środy i soboty. Samolot z Lotniska Chopina do portu lotniczego Seul-Incheon będzie leciał nieco ponad 10 godzin.

Dreamliner z Warszawy do Seulu po raz pierwszy wystartuje w poniedziałek 17 października. Inauguracyjnym rejsem uda się, m.in. szef MSZ Witold Waszczykowski, który spotka się z przedstawicielami władz Republiki Korei. 

Rejsy między Warszawą a Seulem będą w poniedziałki, środy i soboty. Samolot z Lotniska Chopina do portu lotniczego Seul-Incheon będzie leciał nieco ponad 10 godzin.

Cena za lot niska nie jest - za lot w październiku i w listopadzie, w jedną stronę, trzeba zapłacić prawie 3 tysiące złotych. Im później, tym cena specjalnie nie spada. Należy się liczyć z podobnym kosztem.

W rejsy polecą Boeingi 787 Dreamliner. W menu znajdą się zarówno polskie, jak i koreańskie specjały. Pasażerowie będą mogli obejrzeć koreańskie filmy, a cały system rozrywki pokładowej będzie dostępny również w koreańskiej wersji językowej. Wśród personelu pokładowego znajdzie się osoba mówiąca po koreańsku.

Seul to drugie, po Tokio, nowe połączenie dalekiego zasięgu, które w tym roku uruchomi LOT. Jednym z elementów strategii firmy do 2020 r. jest rozwój połączeń do Ameryki Północnej i Azji.

Więcej o: