Co mówi twój pies? Bezpłatne warsztaty z psim behawiorystą w Ogrodzie Krasińskich

Jak lepiej zrozumieć swych psich podopiecznych? Jak usprawnić wzajemną komunikację? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas bezpłatnego spotkania dla właścicieli psów na wybiegu przy Ogrodzie Krasińskich.

W programie m.in. zasady bezpiecznego korzystania z placu zabaw dla psów, w tym jak przygotować i psa, i siebie: sygnały ostrzegawcze, uspokajające, grożące. Jak również warsztaty z ćwiczeniami: jak unikać konfliktów oraz nauka komend i psi savoir viv’re.

Uczestnicy poznają również zasady pierwszej pomocy dla psów i poznają odpowiedź na pytanie, jak zachowywać się w sytuacji niebezpiecznej. Zaprezentowane zostaną też ćwiczenia dotyczące koncentracji psa na właścicielu, budowania więzi i kontaktu z człowiekiem, blokowania zachowania niepożądanego oraz stosowania nagrody słownej.

Zajęcia poprowadzą Katarzyna Bargiełowska, psia behawiorystka oraz Rafał Kraszewski, lekarz weterynarii. Warsztaty odbędą w piątek 14 października o godzinie 15.30 oraz w sobotę 15 października o godzinie 14 na wybiegu dla psów przy Ogrodzie Krasińskich (przedpole od strony ul. Andersa) i potrwają około 2 godzin. 

Czy dobrze dogadujesz się ze swoim psem?
Więcej o: