Londyński autobus, gadżety z limitowanej kolekcji. Wielka premiera nowego Harry'ego Pottera!

Jeżeli nie możecie doczekać się kolejnej opowieści o przygodach Harry'ego Pottera, to wasze czekanie zostanie niebawem nagrodzone. Premierze najnowszej książki J.K. Rowling towarzyszyć będzie moc atrakcji.

Kolejna książka o najsłynniejszym czarodzieju na świecie: „Harry Potter i Przeklęte Dziecko”, której współautorami, obok Rowling, są John Tiffany i Jack Thorne ukaże się 22 października. Najwierniejsi fani świata magii spotkają się już w nocy z 21 na 22 października w Arkadii, na specjalnej warszawskiej premierze książki. Magiczna noc rozpocznie się w Empiku.

Sprzedaż tomu, zgodnie z tradycją, ruszy punktualnie o północy. Na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji, m.in. pokaz sów i szkoły magii, spotkanie z aktorami, którzy przeczytają fragmenty książki (m.in. Rafałem Królikowskim), czternastometrowa ekspozycja ulicy pokątnej, wyścigi na miotłach, pojedynki czarodziejów.

Organizatorzy przygotują również wyjątkowy londyński double-decer, czyli dwupiętrowy autobus, który między przystankami Centrum 02, Pl. Bankowy 04, Rondo Radosława 02 od godziny 20.30 do północy. Przejazdy bezpłatne.

Osoby, które kupią książkę tej nocy, otrzymają gadżety z limitowanej kolekcji.

”Harry Potter i Przeklęte Dziecko” to ósma historia z serii przygód czarodzieja a jednocześnie pierwszy autoryzowany spektakl. Akcja toczy się 19 lat po wydarzeniach opisanych w tomie siódmym. Na Harry’ego Pottera, zapracowanego urzędnika Ministerstwa Magii i ojca trójki dzieci czekają nowe wyzwania: powracające widma przeszłości, kłopoty z nastoletnim synem.

Czytałeś którąś z części przygód Harry'ego Pottera?
Więcej o: