Sezon na food trucki trwa! ?My się zimna nie boimy"

Przyjęło się, że sezon na food trucki to okres letni. Okazuje się, że wcale nie: organizatorzy Zlotu Food Trucków pod Praską Muszlą odczarowują takie myślenie i zapraszają wszystkich amatorów jedzenia z ciężarówek hasłem: ?My się zimna nie boimy, a i tak Was nakarmimy!".

Pierwsza uczta z food trucków pod Muszlą Koncertową w Parku Praskim, koło wejścia do ZOO odbędzie się w weekend 5-6 listopada w godzinach 12.00-20.00. Ewa Brzostowska, pomysłodawczyni przedsięwzięcia, poinformowała nas:

Sama mam food trucki i zajęłam się organizacją zlotów w okresie zimowym pod hasłem: "My się zimy nie boimy, a i tak Was nakarmimy!". Jest mnóstwo busów, które chcą aktywnie spędzać cały rok

Chcąc uchronić przybyłych przed zimnem, organizatorzy zapewniają całą przestrzeń klubu Za Kulisami, czyli dużo miejsca do siedzenia, jedzenia i odpoczynku na kanapach przy kominku. Oprawę muzyczną zapewni DJ z klubu.

Zlot Food TruckówZlot Food Trucków Źródło: FB - Love Food Truck

Na scenie, pod dachem, czekać będą miejsca siedzące z widokiem na panoramę food trucków oraz Park Praski. Pomiędzy ciężarówkami, z myślą o ewentualnym deszczu, rozpięte będą długie namioty. A oprócz tego serwowane będzie grzane wino, piwo oraz zimowe aromaty w gorącej wersji bezalkoholowej. Zimna zatem nie należy się obawiać! 

Wstęp wolny. Informacje dla wystawców: 881777756.

Czy zdarza Ci się stołować w food truckach?
Więcej o: