Kino z psem? Takiego pokazu jeszcze w Warszawie nie było!

9 października o godz. 16:00 w Świetlicy Nowego Teatru w Warszawie odbędzie się nietypowy pokaz. - Zapraszamy na niego wszystkich właścicieli psów wraz ze swoimi czworonogami. Warunki nie będą kinowe, ale za to gwarantujemy kameralną, wyjątkową atmosferę - piszą organizatorzy.

Już w niedzielę w Świetlicy Nowego Teatru przy Madalińskiego w Warszawie odbędzie się pokaz filmu "Serce psa". Nie będzie to jednak zwyczajna projekcja. Na seans będzie można przyjść z ukochanym czworonogiem.

- Drodzy opiekunowie! Żeby psy nie musiały siedzieć na gołym betonie, weźcie dla nich koc lub ulubioną poduchę - piszą organizatorzy.

Przed seansem, od godz. 15:00, na dziedzińcu Nowego Teatru będzie można spotkać podopiecznych i wolontariuszy ze Schroniska na Paluchu. - Będzie okazja poznać czekające na adopcję psiaki i przekonać się, że są takie jak inne - też miały dom. A także dowiedzieć się, jak można pomóc schronisku i jego podopiecznym, a także jak wygląda adopcja - dodają.

"Serce psa”, jak piszą organizatorzy, to medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, to niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasie teatru lub przed seansem. Pierwszych 7 osób, które zakupią bilety na pokaz, otrzyma podarunkowe płyty DVD z filmami od firmy Gutek Film. 

Czy Twoim zdaniem powinno się wpuszczać psy do restauracji, kawiarni, kina?
Więcej o: