Zobacz wnętrza i panoramę Warszawy z wieżowca Q22. Zwiedzanie za darmo!

W sobotę 15 października deweloper 155-metrowego wieżowca na Woli - Q22, organizuje darmowe zwiedzanie budynku. W programie m.in wjazd windą na 36. piętro i oglądanie panoramy Warszawy oraz wirtualny spacer po dachu Q22 w goglach Oculus.

Q22, 155-metrowy wieżowiec projektu pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates, został oddany do użytku w lipcu. Mieści się na rogu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej, gdzie wcześniej znajdował się hotel Mercure z lat 90. 

Deweloper, Echo Investments, w związku z otwarciem wieżowca, zaprasza wszystkich na zwiedzanie biurowca w sobotę 15 października. Wycieczki będą odbywały się co 30 minut. Podczas zwiedzania będzie można wjechać na 36. piętro wieżowca i zobaczyć panoramę Warszawy. W programie również wirtualny spacer po dachu Q22 w goglach Oculus oraz projekcja filmu krótkometrażowego o wieżowcu.

Początek zwiedzania o 10:00. Zakończenie o 19:30. Uwaga - kto pierwszy ten lepszy. Na wycieczkę należy się zapisać. Rejestracja na stronie: www.dzienotwartyq22.pl.

Lubisz warszawskie wieżowce?
Więcej o: