Książki i płyty winylowe już za złotówkę! Rusza Wielki Antykwariat w Pałacu Kultury!

2 października w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się kolejna edycja Wielkiego Antykwariatu! Znajdziecie tam jedyne w swoim rodzaju egzemplarze książek i płyt winylowych. Rzadkie i często trudno dostępne okazy, czekają na was w wyjątkowo przystępnych cenach!

Pierwszy Wielki Antykwariat został zorganizowany w 2010 roku. i już wtedy cieszył się ogromną popularnością. Warszawiacy pokochali książki "z przeszłością", a niska cena z pewnością się do tego przyczyniła. Tegoroczna impreza odbędzie się już po raz drugi w Pałacu Kultury i Nauki.

plakatplakat źródło: materiały prasowe źródło: materiały prasowe

"Ta edycja będzie jeszcze większa od poprzedniej"- przekonują organizatorzy. Tym razem oprócz antykwariatów i sklepów winylowych, swoje rzeczy wystawią także prywatni wystawcy. Na kupujących czekać będą przygotowane przez BarStudio zestawy śniadaniowe inspirowane książkami. Oprócz tego, podczas imprezy zorganizowany zostanie kącik dziecięcy, w którym będzie można zostawić najmłodszych pod opieką wykwalifikowanej pedagog. Rodzice w tym czasie będą mogli przeczesywać kartony pełne wyjątkowe płyt i książek.

Kiedy? 02. 10. 2016 r.

Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, Sala Kisielewskiego

Start: godz. 12

Więcej o: