Wyprawa kolejką wąskotorową, bieg tyłem i skoki w workach - 100. rocznica pierwszych zawodów akademickich

Akademicki Związek Sportowy w Warszawie świętuje 100. rocznice istnienia. Z tej okazji przygotowano wyprawę kolejką wąskotorową z Piaseczna do Tarczyna. Przejażdżka poprowadzona zostanie szlakiem pierwszych międzyuczelnianych akademickich zawodów sportowych, które dały początek istnieniu AZS.

Rok akademicki 2016/2017 będzie rokiem obchodów okrągłej rocznicy istnienia Akademickiego Związku Sportowego w Warszawie.

Organizatorzy obiecują, że podczas wyprawy kolejką na pewno nie będzie nudno. W ramach imprezy przewidziane są m.in. skoki w workach, bieg tyłem, przeciąganie liny, pchnięcie kulą i wiele innych atrakcji. Oprócz tego, pomysłodawcy zachęcają do zabrania ze sobą rekwizytów i pamiątek. Aby wziąć udział w zabawie, należy wypełnić krótki formularz i zabrać ze sobą odrobinę dobrego humoru i uśmiechu.

Zbiórka odbędzie się na stacji kolei wąskotorowej w Piasecznie, na peronie nr 100 o godz. 10.30. W trakcie wyprawy przewidziany jest postój w Runowie tzw. miasteczku Country, gdzie oprócz  planowanych zawodów odbędzie się także  poczęstunek. Powrót kolei na stację w Piasecznie przewidywany jest tego samego dnia, około godz. 17.00.

Aby zgłosić więcej niż jedną osobę, należy wypełnić formularz dla każdej z nich osobno. Liczba miejsc jest ograniczona . O uczestnictwie  decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Link do strony z formularzem zgłoszeniowym.

Kiedy? 2 października 2016 roku (niedziela)

Gdzie? Zbiórka odbędzie się na stacji kolei wąskotorowej w Piasecznie

Start: godz. 10.30

Więcej o: