Klub żużlowy z Łodzi zaprasza na mecz kibiców z Warszawy. Dla warszawiaków wejście za darmo

W niedzielę, 25 września w Łodzi odbędzie się najważniejszy mecz tegorocznego sezonu żużlowego. W finale Nice Polskiej Ligi żużlowej drużyna tamtejszego Orła pojedzie z Lokomotivem Daugavpils. Spotkanie zadecyduje, kto wywalczy awans do PGE Ekstraligi, uznawanej za najlepszą żużlową ligę świata. Na mecz będą mogli wejść nieodpłatnie kibice z Warszawy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Mamy świadomość, że w Warszawie nie funkcjonuje w tej chwili drużyna żużlowa. Nie oznacza to jednak, że nie ma tam kibiców tej dyscypliny. Podczas tegorocznej rundy Grand Prix na Stadionie Narodowym obiekt zapełnił się do ostatniego miejsca. To o czymś świadczy. W związku z tym chcemy zaprosić wszystkich sympatyków czarnego sportu, którzy mieszkają na co dzień w Warszawie, do naszego miasta - wyjaśnia zarząd Orła Łódź

W Łodzi akurat trwa budowa nowoczesnego stadionu żużlowego, który zostanie oddany do użytku we wrześniu 2017. Działacze klubu mają nadzieję, że na meczach ich drużyny będą się pojawiać nie tylko łodzianie, ale i mieszkańcy innych miast.

Więcej o: