To ostatni weekend Kuchni Konfliktu i BarKi. DJ-e przekażą całe swoje honorarium na rzecz uchodźców

W najbliższą sobotę Barka nad Wisłą zakończy sezon imprezą charytatywną na rzecz uchodźców. Zaproszeni DJ-e przekażą całe swoje honorarium na rzecz zbiórki.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na imprezie zagrają: (Szkalunek), Pierre LX (Paryż, Kurytyba, Warszawa), Piotr Mika (Hungry Hungry Models, Strzały Znikąd),RRRKRTA (Brutaż, Światło) i Wiktor Milczarek (Souvenir de Tanger).

Organizatorzy zbierają środki na działania ekipy Fresh Response, która pomaga uchodźcom i imigrantom koczującym w ciężkich warunkach na granicy serbsko-węgierskiej. Kupują najpotrzebniejsze rzeczy, w tym głównie jedzenie, pomagają zabezpieczyć się przed deszczem, interweniują w jednostkowych trudnych przypadkach. Pracują w 100 procentach wolontaryjnie.

Zbiórka rozpocznie się o godz. 22 i skończy się poranku. Wstęp na imprezę jest wolny, a na tych, którzy chcą pomóc bardziej, czekać będzie specjalna puszka do pomagania.

 

Dzień wcześniej, w piątek, będzie można obejrzeć film

O tych, którzy płoną, reż. Morganpt.

Knibbe + ostatni weekend z Kuchnią Konfliktu |

"O tych, którzy płoną", w reż. Morgan Knibbe. podróż przez kolejne kręgi piekła, jakiego doświadczają imigranci szturmujący bramy bogatej Europy.

Więcej o: