Poznaj Warszawę kultowych polskich komedii. Żeby było zabawniej - zrób to na rolkach

Liczne są środki transportu umożliwiające zwiedzanie miast: taksówka, tuk-tuk, segway. My mamy propozycję dla tych, którzy stawiają na bardziej bezpośredni kontakt z przestrzenią miasta, a ponadto lubią łączyć przyjemne z pożytecznym.

Otóż w najbliższą niedzielę zwiedzanie Warszawy połączyć będzie można z solidną dawką sportu. Przewodnik po Warszawie i szkoła jazdy na rolkach Rollschool zapraszają do odkrywania tajemnic stolicy na rolkach. Już sam ten pomysł napawa optymizmem, a co dopiero w połączeniu z tematem przewodnim eskapady: uczestnicy odkrywać będą Warszawę z komedii Barei i innych filmów. Organizatorzy przypomną kultowe kwestie w nich padające, pokażą też, gdzie nagrywano filmy takie jak "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?", "Miś", "Poszukiwany, poszukiwana" czy "Nie lubię poniedziałków.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Rolkową pilotką będzie Marta Szczeblewska (od dekady licencjonowana przewodniczka po Warszawie). Planowana trasa w obrębie Śródmieścia wyniesie 11 kilometrów , wycieczka potrwa ok. 2,5 godziny . Start pod Pomnikiem Syreny , przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik w niedzielę (18.09) o 14.00, meta : Nowy Świat / Chmielna. Cena: 20 złotych od osoby (minimum 20 osób). Obowiązują zapisy .

Więcej o: