Gratka dla amatorów piwa. Startuje Warsaw Beer Week

Wielkie święto smakoszy piwa. Dziś rozpoczyna się Warsaw Beer Week. W programie premiery, wyzwania, konkursy.

Warsaw Beer Week to wspólna inicjatywa warszawskich pubów serwujących piwa rzemieślnicze i okazja do ich popróbowania. Organizatorzy stawiają sobie za cel promowanie kultury piwnej i sztuki browarniczej w najlepszym wydaniu. Tygodniowe święto piwa rozpoczyna się dziś w 12 pubach.

Uczestnicy przemierzą piwny szlak wiodący przez Warszawę. Na jego trasie poznają ludzi, dla których piwo to pasja i sposób na życie, skosztują różnych odmian tego trunku, a także wezmą udział w specjalnie na tę okazję przygotowanej grze. W lokalach biorących udział w wydarzeniu czekają na nich od dziś paszporty (uwaga - ilość ograniczona). W paszportach uczestnika I edycji Warsaw Beer Week widnieje 12 miejsc na 12 pieczątek. Za pierwsze dowolne piwo lane o pojemności 0,5 l, kupione w uczestniczących pubach, dostaje się pieczątkę (jeden pub - jedna pieczątka). Osoby, którym uda się uzbierać pełną pulę pieczątek zostają finalistami Warsaw Beer Week 2016, czyli zgarniają nagrody gwarantowane: koszulkę i pokal (kielich do piwa) festiwalowy. Pierwsze 120 osob, które ukończy szlak, otrzyma nagrodę limitowaną: kufel-słoik z okolicznościowym logo i możliwością personalizacji. Ci, którzy sfotografowany paszport wrzucą na stronę wydarzenia na FB, oznaczając go hasztagiem #warsawbarweek i opatrując dowolną treścią, powalczą o 6 wyjazdów do Browaru Palatum.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Miejsca biorące udział w wydarzeniu:

Chmielarnia Marszałkowska - ul. Marszałkowska 10/16 Chmielarnia Multitap - ul. Twarda 42 Czeska Baszta - Wieżyca A-22 Mostu im.Ks.J.Poniatowskiego Cześć - ul. Grzybowska 2 Gorączka Złota - ul. Wilcza 29 Hoppiness Beer & Food - ul. Chmielna 27/31, lok.76 Jabeerwocky - ul. Nowogrodzka 12 Kufle i Kapsle multitap bar - ul. Nowogrodzka 25 Piw Paw Mazowiecka - ul. Mazowiecka 9 Piwna Sprawa - ul. Wólczyńska 3 Same Krafty multitap - ul. Nowomiejska 10 Spiskowcy Rozkoszy - ul. Żurawia 47

Do piwnego biegu, gotowi, start!

Więcej o: