Lotnisko w Modlinie uruchamia nowe atrakcyjne połączenia. Polecimy do Porto i Tuluzy. Gdzie jeszcze?

Choć wiele osób narzeka na lokalizację modlińskiego lotniska, to cieszy się ono niesłabnącym powodzeniem ze względu na atrakcyjne ceny lotów. W najbliższym czasie ta popularność może jeszcze wzrosnąć, bo port otwiera nowe atrakcyjne połączenia.

Od października samoloty z Modlina wystartują w nowych kierunkach, w tym w stronę niezmiernie popularnej ostatnimi czasy Portugalii - do Porto . Pozostałe planowane połączenia to Tuluza , Edynburg , Walencja , Leeds , Belfast , Birmingham i Newcastle . Latem 2017 samoloty wylecą też do Faro . Zwiększy się również częstotliwość na trasach do Bristolu i Mediolanu Bergamo . Choć lato ma się ku końcowi trudno w takiej sytuacji oprzeć się pokusie i nie zacząć planować kolejnych podróży.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Potwierdzeniem rosnącej popularności lotniska niech będzie zaś fakt, iż w dniu dzisiejszym odnotowało ono odwiedziny dokładnie dwumilionowego gościa. W roku minionym taki wynik udało się osiągnąć dopiero z początkiem października. Zarząd spółki szacuje, że w tym roku liczba podróżnych dobije do 2,8 miliona. W sumie, od początku jego działania, z usług lotniska skorzystało ponad siedem milionów osób.

Więcej o: