Ryk silników i sportowe emocje. Rusza siódma edycja Rajdu Praskiego

To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników zabytkowych samochodów. W ostatnią sobotę września rusza kolejna, już siódma edycja Praskiego Rajdu. To prawdziwe święto dla pasjonatów motoryzacji, szczególnie dla tych co lubują się w starych samochodach sprzed lat.

To będzie nowa odsłona tegorocznej edycji wyścigu. Stali uczestnicy z pewnością ucieszą się, że w tym roku będą mogli przetestować nową trasę, bo w tym roku po raz pierwszy Rajd Praski przejedzie z prawej strony Wisły na lewą. Będzie poprowadzony szlakiem przemysłu i warszawskich rzemieślników.

Rajd PraskiRajd Praski źródło: facebook Rajd Praski źródło: facebook Rajd Praski

"Zajrzymy do wielkich zakładów i małych pracowni, zobaczymy industrialną architekturę, muzea związane z techniką i zakamarki starych fabryczek - bo Warszawa to nie tylko szklane biurowce. Przy okazji dowiemy się, czym się różni laubzega od holajzy i co zrobić, żeby droselklapa nie ryksztosowała"- zachęcają organizatorzy.

Rajd PraskiRajd Praski źródło: facebook Rajd Praski źródło: facebook Rajd Praski

Rajd PraskiRajd Praski źrodło: facebook Rajd Praski źrodło: facebook Rajd Praski

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Oprócz dobrej zabawy na uczestników czeka wiele niespodzianek, dobra atmosfera i nagród. Po zakończeniu wyścigu planowany jest piknik.

- Start: 24 września o godz. 16:00- 18:00

- Miejsce: Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych Avia S.A.

- Piknik: "Kawa i Samochody" 14.00 - 19.00

po raz pierwszy Rajd Praski przejedzie z prawej na lewą stronę Wisły.po raz pierwszy Rajd Praski przejedzie z prawej na lewą stronę Wisły.

Więcej o: