?Tu nie kupicie chińskich spódniczek w różowe moro" wyprzedaż magazynów wojskowych

?Tu nie kupicie chińskich spódniczek w różowe moro, broni asg, mieczy świetlnych czy breloczków z łuski od kałacha" - wyprzedaż organizuje firma, która zajmuje się, m.in. sprzedażą sprzętu z demobilu całego NATO.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W sobotę, 24 września, w godz. 9-17, w TDM Electronics SA w podwarszawskim Tarczynie (ul. Ogrodowa 5) w w Kopanej (30km od Warszawy) odbędzie się  Siódma Wyprzedaż Magazynów Wojskowych .

w TDM Electronics w Kopanej (30km od Warszawy)

W sprzedaży: skrzynki, kontenery, agregaty prądotwórcze, narzędzia, opony i koła, silniki, siłowniki, maszty antenowe, lampy, latarki, części samochodowe i samolotowe, sprzęt elektryczny i radiowy.

Wyprzedaż organizuje firma, która zajmuje się m.in. sprzedażą sprzętu z demobilu całego NATO. - Tu nie kupicie chińskich spódniczek w różowe moro, broni asg, mieczy świetlnych czy breloczków z łuski od kałacha... Na czym polega wyprzedaż? Towar, który mamy na sprzedaż, "wywalamy" na środek placu i sprzedajemy za pół ceny, a w porywach nawet do 70 proc. Nasz magazyn będzie również otwarty dla wszystkich - informują organizatorzy.

Więcej o: