Tramwaje wracają w końcu ma most Śląsko-Dąbrowski!

Osoby zirytowane koniecznością korzystania z komunikacji zastępczej na moście Śląsko-Dąbrowskim mogą odetchnąć z ulgą. 5 września wrócą na niego tramwaje.

Remont trambuspasa zaczął się niemal miesiąc temu, w nocy z 7 na 8 sierpnia i wiązał z niemałymi utrudnieniami dla pasażerów komunikacji miejskiej. Dokonana naprawa jest doraźna, ponieważ remont generalny wiązałby się z wyłączeniem z ruchu całego mostu.

Od 2 września trzeba przygotować się jeszcze na komplikacje. W weekend drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. Cyrulików, na odcinku od ul. Szatkowników do granicy dzielnicy Rembertów. Utrudnienia potrwają od godziny 22.00 w piątek do poniedziałku do godziny 4.00. W tym czasie objazd wyglądać będzie następująco: Marsa - F. Ilskiego - al. Komandosów - Grzybowa - Wspólna - J.U. Niemcewicza - 1. Praskiego Pułku - Okuniewska. Tym samym do końca zmierzają kolejne etapy tegorocznych dużych remontów przeprowadzanych przez Tramwaje Warszawskie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu wywołanych remontami oraz inwestycjami znajdziemy na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym ( www.infoulice.um.warszawa.pl , www.facebook.com/infoulice ). Na stronie można też zamówić darmową usługę powiadomień SMS i newsletter dotyczący utrudnień w ruchu.

Więcej o: