Skocz w olbrzymie pudełko pianek Ptasie Mleczko! W niedzielę wielkie święto czekolady

Już w najbliższą niedzielę 4 września - Międzynarodowy Dzień Czekolady. Tego dnia marka E.Wedel będzie również świętować urodziny kultowych pianek Ptasie Mleczko. Z tej okazji na placu Defilad będzie czekać na mieszkańców szereg atrakcji, m.in. skok w olbrzymie pudełko Ptasiego Mleczka, fontanna czekoladowa, konkursy oraz największa pianka w historii.

Dzień Czekolady w 2016 roku obchodzony jest pod patronatem 80. urodzin kultowych pianek, dlatego też marka E.Wedel przygotowała specjalne strefy, a w nich szereg atrakcji. Świętowanie rozpocznie się w niedzielę 4 września o godz. 11.00.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki goście będą mogli podziwiać panoramę miasta z ogromnej karuzeli. W warszawskiej, czekoladowej strefie będzie można też skoczyć do olbrzymiego pudełka pianek Ptasie Mleczko? oraz poszybować w górę, skacząc na trampolinie.

Każdy będzie mógł sprawdzić, jak smakuje pianka jeszcze nie oblana czekoladą i zanurzyć ją w fontannie czekoladowej. Będą również cukiernicy z Pracowni Rarytasów E.Wedel, z którymi będzie można porozmawiać i zapytać o tajemnice sztuki czekoladowej.

O godzinie 18.00 wielki finał tegorocznego Dnia Czekolady, czyli największa pianka Ptasie Mleczko? w historii, przygotowana pod okiem maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa, której wszyscy będziemy mogli skosztować.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Gdzie: Plac Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki

Start: 11:00 Wielki finał: 18:00

Wstęp wolny

Więcej o: