O seksie, uwodzeniu i współczesnym randkowaniu. (Nie)winne czwartki w willi na Saskiej Kępie

- W przyjemnej, wręcz rodzinnej atmosferze rozmawiamy na różne tematy związane z seksem, komunikacją, współczesnym randkowaniem czy Tantrą. Każde spotkanie to wykład lub mini warsztat - opowiada Wioleta Jaworska z Instytutu Pozytywnej Seksualności. (Nie)winne czwartki za jedyne 20 zł.

Byłam i polecam - spotkania w Instytucie Pozytywnej Seksualności to możliwość zdobycia wiedzy na tematy często tabu, które podczas (nie)winnych spotkań tabu szybko przestają być. Wszystko dzięki przyjemnej i bezpiecznej atmosferze panującej w ośrodku, który znajduje się w willi na Saskiej Kępie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na spotkania przychodzi kilka-kilkanaście osób, w zależności od podejmowanego tematu. Wszyscy siedzą na rozłożonych kocach i poduszkach, jest miło i przytulnie. Można dyskutować, zadawać pytania. Idea spotkań, jak mówią organizatorki, jest taka, aby zachęcić do otwartego rozmawiania na tematy, które wydają się wstydliwe, niewygodne. Chodzi o to, aby każdy poczuł się ze swoimi potrzebami i pragnieniami komfortowo.

Każde spotkanie w ramach (Nie)winnych czwartków w Instytucie kosztuje 20 zł. W najbliższym czasie odbędą się spotkania na temat:

1 IX- Komunikacja w związku- spotkanie prowadzi edukatorka seksualna, Patrycja Wonatowska

8 IX- Nie/winne spotkanie z Volantem - autorem bloga Volantfication

15 IX- Nie/winne spotkanie z Tantrą - cykliczne spotkania na temat Tantry z Kala Luna Temple (o dotyku, bliskości, tym, czym jest Tantra, co daje)

21 IX- Nie/winne spotkanie o współczesnych grach z Hubertem

29 IX- Nie/winny pokaz filmowy z Pora Zwyrola, projektem prowadzonym przez filmowca Jacka Dziduszko (m.in. pokazy starych filmów pornograficznych)

6 X- Anatomia uwodzenia

13 X- Nie/winne spotkanie z Tantrą

20 X- Nie/winny pokaz filmowy z Pora Zwyrola

29 X- nie/winne spotkanie o interseksualności

Instytut Pozytywnej Seksualności

Ul. Złoczowska 6d

Więcej o: