Silent disco podbija Warszawę. Kolejna impreza w piątek na Placu Defilad

W tym roku to prawdopodobnie jedna z najbardziej modnych imprez w stolicy. Silent disco odbywało się już w tym sezonie na Pradze, nad Wisłą, na Placu Defilad. Już w piątek 26 sierpnia kolejna tego typu impreza między Cafe Kulturalna i Barem Studio.

Kto jeszcze w tym roku nie tańczył na silent disco, musi wybrać się na Plac Defilad. To prawdopodobnie jedna z ostatnich imprez tego typu w sezonie letnim 2016.

A szkoda, bo okazuje się, że silent disco to rewelacyjna opcja dla klubów w centrum Warszawy - imprezy nie zakłócają ciszy nocnej i nie denerwują mieszkańców, a przyciągają prawdziwe tłumy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

KANAŁ #1 Double Trouble

Warszawski duet odpowiedzialny m.in. za kosmiczne imprezy Silent Disco na Open`er Festival w 2011, 2013, 2014 i 2016 roku oraz Kraków Live Music Festival w 2012 i 2013 roku.

KANAŁ #2 Heights Beats

https://www.facebook.com/heightsmusic/

"Z Toronto do Warszawy

samolotem przyleciałem

z całym dobrodziejstwem, którego tam zaznałem."

Ariel Heights (producent, DJ zakochany w Warszawie) po raz kolejny w barzeStudio!

KANAŁ #3 DJ MONKY - https://www.facebook.com/djmonkyp

Wypożyczenie słuchawek: 15pln

(Szanowni Państwo, prosimy abyście koniecznie pamiętali o zabraniu dokumentów tożsamości na naszą imprezę - będą one niezbędne do wypożyczenia słuchawek. Przy okazji przypominamy, że w słuchawki zaopatrzy nas Brothers in Arts)

Startujemy o 22!

Tym razem na Placu Defilad będą do dyspozycji 3 kanały z muzyką:

- na pierwszym Double Trouble - warszawski duet odpowiedzialny m.in. za kosmiczne imprezy Silent Disco na Open`er Festival w 2011, 2013, 2014 i 2016 roku oraz Kraków Live Music Festival w 2012 i 2013 roku

- na drugim Heights Beats - dj z Toronto.

- na trzecim zagra dj Monky

Wypożyczenie pary słuchawek kosztuje 15 zł. Aby wypożyczyć słuchawki, należy mieć przy sobie dokument tożsamości. Impreza startuje o 22.

Więcej o: