W ten weekend pierwszy w historii Targ Śniadaniowy w Parku Skaryszewskim!

Targ Śniadaniowy jeszcze nie zawitał do Parku Skaryszewskiego. Będzie to zatem weekend wyjątkowy, zarówno dla organizatorów, jak i mieszkańców Pragi Południe. Targ odbędzie się wyjątkowo w trzech terminach 20 sierpnia, 10 września i 1 października.

Krzysztof Cybruch, pomysłodawca Targu Śniadaniowego, jeszcze przed wakacjami wspominał, że planuje zorganizować swój targ w Parku Skaryszewskim. Do tej pory bowiem targi odbywały się wyłącznie po lewej stronie Wisły. Park wydał się miejscem idealnym na tego typu inicjatywę.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wszystkie sprawy organizacyjne w związku z targiem w Skaryszaku udało się jednak dopiąć dopiero w sierpniu. Dlatego targ odbędzie się w tym sezonie tylko trzy razy - 20 sierpnia, 10 września i 1 października. - Będzie to prolog i przygotowania, abyśmy w przyszłym roku mogli Was ugościć już regularnie przez cały sezon - piszą organizatorzy.

Tradycyjnie czekać na Was będą wysokiej jakości produkty od najlepszych dostawców - warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, przetwory, kuchnia dla każdego, dania autorskie. Produkty bez glutenu. Produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata. Jadalnie na świeżym powietrzu, różne atrakcje typu warsztaty tematyczne. Będzie można ponadto wypożyczyć koc oraz, co zupełnie nowe - hulajnogę. Na terenie targu - bezpłatne WIFI.

Targ Śniadaniowy w tym roku odbywa się również na Mokotowie - na Skwerze AK Granat, na Ursynowie - w Parku przy Bażantarni (niedziela), tradycyjnie na Żoliborzu (niedziela) przy Al. Wojska Polskiego (sobota) oraz na Gocławiu w Parku nad Balatonem (sobota).

Targ rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 17.

Więcej o: