Muzyka nie tylko w filharmonii, ale i w ... taksówce. Nietypowa akcja z okazji festiwalu "Chopin i jego Europa"

Do końca sierpnia podróżując taksówkami EcoCar podczas jazdy można posłuchać muzyki Fryderyka Chopina. Podróż pasażerów umili, m.in. Mazurek, Etiuda Rewolucyjna, Walc cis-moll Polonez As-dur. Akcja promująca twórczość kompozytora towarzyszy 12. Międzynarodowemu Festiwalowi "Chopin i jego Europa".

- To już kolejna akcja promująca muzykę klasyczną, w którą angażuje się EcoCar. Dlatego z przyjemnością rekomendujemy taksówki korporacji osobom odwiedzającym Muzeum Fryderyka Chopina oraz uczestniczącym w organizowanych przez nas wydarzeniach - mówi Adelina Kumor, szefowa działu marketingu i PR z Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. - Wielu pasażerów z pewnością rozpozna utwory kompozytora, dla innych może to być fantastyczny początek przygody z jego wyjątkową muzyką - dodaje.

 

Osoby, którym rozbrzmiewająca w taksówkach muzyka szczególnie przypadnie dogustu mogą też wziąć udział w konkursie. Jego zwycięzcy otrzymają podwójne bilety na koncerty odbywające się w ramach 12. Międzynarodowego Festiwalu "Chopin i jego Europa".

Utworów Chopina można było posłuchać w hybrydowych samochodach EcoCar także w ubiegłym roku, podczas XVII Konkursu Chopinowskiego.

Więcej o: