Sąsiedzi klubu Level 27 mają dość hałasu. Zbierają podpisy pod petycją: "Prosimy! Ciszej!!

Mieszkańcy budynków przy placu Zawiszy narzekają na brak ciszy. Powód? Hałas dobiegający z klubu na dachu wieżowca Millenium Plaza. - W czwartki, piątki i soboty rozpoczynają się tam wieczorem całonocne imprezy dyskotekowe pod gołym niebem, trwające do 5:00 nad ranem - skarżą się sąsiedzi okolicznych bloków.

W tej sprawie warszawiacy opublikowali petycję " Klub Level 27 w Warszawie: Prosimy! Ciszej!! ". Piszą w niej, że: - Umieszczenie na poziomie 27-go piętra (bez zadaszenia i jakiegokolwiek wyciszenia) dodatkowego, potężnego źródła hałasu w postaci grającej muzyki przez parę dni w tygodniu (w tym 2 dni weekendowe, a ostatnio nawet i poniedziałek) jest niewątpliwie decyzją nieprzemyślaną, bowiem dla mieszkańców ten dodatkowy całonocny hałas skutecznie zaburza normalne funkcjonowanie ".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Mieszkańcy zwracają też uwagę na to, że poziom hałasu w okolicach Placu Zawiszy sam w sobie jest bardzo wysoki, na to wpływają zarówno przebiegające równolegle do Al. Jerozolimskich podmiejskie i dalekobieżne linie kolejowe, jak i cztery bardzo ruchliwe arterie komunikacyjne (Al. Jerozolimskie, Towarowa, Grójecka, Raszyńska).

Zaznaczają jednocześnie, że chcieliby wspólnie z szefostwem klubu wypracować takie rozwiązanie, "aby wszyscy mogli korzystać z praw, które nam przysługują - Wam, prawa do prowadzenia biznesu, nam, prawa do wypoczynku i spokoju ".

Więcej o: