Zobacz ten film, poczujesz się jak na promie, który Wisłą płynie z Wawra!

Powstał film przedstawiający rejs po Wiśle, który w trakcie oglądania można obracać o 360 stopni. Poczuj się, jakbyś płynął łódką. Tak Warszawa wygląda z perspektywy rzeki!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Film przedstawia powrót promu św.Barbara z Wawra oraz Wilanowa. Na co dzień taka wycieczka trwa zwykle 1, 5 godziny. W 2-minutowym filmiku mamy okazję znaleźć się na Plaży Romantycznej i Plaży Wilanowskiej . Na prawym brzegu mijamy, m.in. elektrownię Siekierki i Grubą Kaśkę . Mijamy również Most Siekierkowski , YKP i plaże na Saskiej Kępie . - Podczas kręcenia filmu św. Barbarze towarzyszyły dwie inne łódki, duża pychówka Józefina oraz galarek Mateusz - mówi kapitan Andrzej Stański .

 

Prom Wawer-Wilanów przez całe wakacje przewozi warszawiaków i ich rowery na na drugi brzeg Wisły. Na pokład może zabrać od 10 do 12 osób. Podróż trwa kilka minut. W weekendy prom pływa również na trasie Port Czerniakowski-Plaża Romantyczna Wawer. Kontakt: Fundacja Szerokie Wody , szerokiewody.fundacja@gmail.com lub pod nr tel 534 721 604.

Więcej o: