Wspięli się na kilkudziesięciometrowy billboard. Powód? Absurdalny

Dwóch nastolatków weszło w sobotę na kilkudziesięciometrowych billboard. Powód? Chcieli zrobić zdjęcia. O dwóch osobach siedzących na szczycie konstrukcji reklamowej strażników miejskich powiadomili zaniepokojeni mieszkańcy.

Do zdarzenia doszło w pobliżu jednego z centrów handlowych na Białołęce. Natychmiast skierowano tam patrol straży miejskiej.

Zgłoszenie na numer alarmowy 986 wpłynęło ok. godz. 20.00 w sobotę. Zachowanie nastolatków było tak nieodpowiedzialne, że mieszkaniec, który dzwonił do straży miejskiej podejrzewał, że na billboard weszły osoby nietrzeźwe.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Funkcjonariusze wezwali  od razu jednostkę straży pożarnej. Strażnicy obawiając się o życie osób znajdujących się na konstrukcji, wydali polecenie, aby pozostały tam do czasu przyjazdu straży pożarnej, która ewakuuje je przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Osoby znajdujące się na konstrukcji nie zastosowały się do poleceń i ostrzeżeń o niebezpieczeństwie. Na szczęście nie doszło do wypadku.

Dwóch nastolatkówDwóch nastolatków materiały prasowe materiały prasowe

Okazało się, że na konstrukcję reklamową weszło dwóch siedemnastolatków. Dlaczego narażali swoje zdrowie i życie? Twierdzili, że chcieli zrobić zdjęcia. Nastolatkowie byli trzeźwi. Na miejsce wezwano policję, która siedemnastolatków przekazała rodzicom.

Więcej o: