Pierwszy w Warszawie koncert baletowy nad Wisłą. Ma być magicznie...

Podczas koncertu widzowie zobaczą fragmenty z baletów klasycznych i spektakli z repertuaru Warsaw Ballet. Początek w najbliższy wtorek (2 sierpnia) o godz. 20.30 w Pomoście 511.

Spodobało ci się? Polub nas

To ma być pierwszy w Warszawie koncert baletowy nad Wisłą. Nazwano je "Magical Ballet Box", bo ma być magicznie. Dla tych, którzy wezmą udział w wydarzeniu, przygotowano fragmenty z baletów klasycznych i spektakli z repertuaru Warsaw Ballet, "które poruszają, zaskakują, wprawiają w zachwyt, wzruszają, napełniają grozą, skłaniają do refleksji, napełniają radością i są po prostu piękne".

- Tancerzami magikami są członkowie zespołu Warsaw Ballet oraz zaproszeni przez Warsaw Ballet przyjaciele ze świata tańca. Każde wystawienie "Magical Ballet Box" jest inne i absolutnie niepowtarzalne, bo nigdy nie wiadomo, co wyskoczy z magicznego pudełka - zachęcają organizatorzy.

Co znajdzie się w "magicznym" programie?

1. "Psychodelia", fragment z nadchodzącej premiery Warsaw Ballet, chor.: Natalia Maria Wojciechowska, tańczą: Łukasz Lewandowski, Honorata Perzanowska, Paulina Jędrzejczyk, Małgorzata Cwalina, Stanisław Bulder, Zuzanna Czaplak, Agnieszka Słowikowska, Natalia Maria Wojciechowska 2. "Don't walk away" , chor.: Franek Wróbel, tańczą: Dominika Lewandowska i Franek Wróbel 3. " Kiedy czujesz, że on tam jest", chor. i taniec: Kamila Rybacka 4.Wariacja z baletu Paquita w wykonaniu Teresy Żurowskiej 5. "American Beauty" , chor. i taniec: Honorata Perzanowska 6. "Unlike any", chor.: Natalia Maria Wojciechowska, tańczą: Łukasz Lewandowski i Natalia Maria Wojciechowska 7. "Breathtaking", chop.i taniec Wiktoria Ostrowska 8. "Showetic", chor. i taniec Hanna Wlaź 9. "Nie budź mnie", chor.: Bartek Woszczyński, tańczą: Klaudia Janicka, Teresa Żurowska, Dominika Lewandowska, Olga Rakevich, Karolina Rabiega 10. "Just an Illusion" fragment z nadchodzącej premiery Warsaw Ballet "Gejsza", chor.i taniec.: Natalia Maria Wojciechowska

Koncert baletowy odbędzie się w Pomoście 511 we wtorek (2 sierpnia) i potrwa 60 minut. Początek o godz. 20.30. Po spektaklu organizatorzy zapraszają na relaks nad Wisłą i "Parkiet po teatrze". Wstęp jest wolny.

Więcej o: