Rowerzyści znów przejadą przez Warszawę. Dziś lipcowa masa krytyczna [ZOBACZ TRASĘ]

?Będziemy jeździć w centrum i blisko centrum, a tu wciąż nie ma spójnych głównych tras rowerowych? - piszą organizatorzy dzisiejszej masy. Początek przejazdu tradycyjnie o godz. 18. Rowerzyści ruszą z pl. Zamkowego w stronę Ochoty i Mokotowa.

Spodobało ci się? Polub nas

"Jedziemy dla radości jeżdżenia" - pod takim hasłem odbędzie się dzisiejsza przejażdżka masy rowerowej przez Warszawę.

"Przejazd lipcowy będzie typowo wakacyjny: letni i lekki, bez haseł i zadęcia. Trasa niedługa, bo cóż to jest 19 kilometrów? A lipcowe długie wieczory zachęcają do jazdy, wieczorem już nie ma upału. Będziemy jeździć w centrum i blisko centrum, a tu wciąż nie ma spójnych głównych tras rowerowych. Pojedziemy także na Starą Ochotę i Stary Mokotów, chwilami obok istniejącej infrastruktury rowerowej, a miejscami gdzie jest czarna dziura rowerowa. Zachęcamy, weźcie ze sobą dzieci. Niech one też mają letnią frajdę, jazdę jezdniami, na co dzień im niedostępną" - namawiają organizatorzy.

Trasa przejazdu:

Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, al. Jerozolimskie, pl. Zawiszy, Grójecka, Bitwy Warszawskiej 1920 r., Szczęśliwicka, Dickensa, Urbanistów, Korotyńskiego, Mołdawska, Racławicka, Odyńca, Puławska, Dolna, Belwederska, al. Ujazdowskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy.

Trasa lipcowej masy krytycznej / mapa traseo.pl Trasa lipcowej masy krytycznej / mapa traseo.pl

Rowerzyści spotykają się na pl. Zamkowym o godz. 18. Organizatorzy przewidują, że lipcowa masa krytyczna zakończy się trzy godziny później.

Więcej o: