Łap Pokemony z innymi. Szykuje się wycieczka po Warszawie dla wszystkich fanów gry

W przyszłą niedzielę miłośnicy Pokemon GO spotykają się pod Pałacem Kultury. Grupa Warsaw Social organizuje wspólne łapanie wirtualnych stworków.

Spodobało ci się? Polub nas

Głównym celem spotkania ma być jednak integracja obcokrajowców mieszkających w stolicy z warszawiakami. Grupa Warsaw Social powstała rok temu i organizuje wydarzenia m.in. sportowe i muzyczne. "Naszym celem jest pomoc obcokrajowcom w Warszawie w integracji z lokalną społecznością. Mamy wielu członków z Polski, ale także liczne grupy przedstawicieli Anglii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Rosji, Chin i wielu wielu innych" - piszą o sobie.

Tym razem Warsaw Social zachęca do wspólnego łapania Pokemonów. Spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę (7 sierpnia) o godz. 13 pod Pałacem Kultury i Nauki, koło fontanny przed Kinoteką. Stamtąd wszyscy chętni ruszą na spacer przez ulice Warszawy, żeby łapać Pokemony i prowadzić po drodze pojedynki.

Wydarzenie jest darmowe.

  Fot. facebook Warsaw Social Fot. facebook Warsaw Social

"Na pewno wydarzenie będzie bezpieczne. Zaangażowaliśmy 30 wolontariuszy, którzy będą mieli kamizelki odblaskowe. Staramy się o asystę policji" - mówiła w radiu RDC Joanna Fyałkowska z Warsaw Social.

Więcej o: