Polowanie na Pokemony w Temacie Rzeka. Za każdego złapanego stworka - nagroda!

W najbliższy piątek i sobotę, na piętrze Tematu Rzeka, łowcy pokemonów będą mogli zapolować na mieszkające w okolicach rzeki wirtualne stworki. Za każdego złapanego pokemona, będą mogli odebrać designerski słoik ze słomką oraz kupon na zimny napój.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pokemony mogą ukrywać się wszędzie - na terenie miast, na łonie natury czy w zamkniętych pomieszczeniach. O ich rozmieszczeniu decyduje lokalizacja - w okolicach Wisły można schwytać te z gatunku wodnych. Stworki z tej grupy należą do najliczniejszych i słyną z tzw. wodnych ataków.

Squirtle, Blastoise czy Gyarados? Nie wiadomo które z nich chowają się na nadwiślańskiej plaży i zamieszkały w Summer Idea Hubie - czyli bezpłatnej przestrzeni coworkingowej Idea Banku usytuowanej nad Wisłą, na piętrze Tematu Rzeka.

Warszawscy poszukiwacze pokemonów będą mogli w najbliższy piątek i sobotę udać się do tej przestrzeni, by się poszerzyć swoją kolekcję stworków, zdobywając dodatkowo nagrodę w postaci zestawu - stylowego słoika do picia i kuponu na mrożoną kawę lub lemoniadę.

Summer Idea Hub w godzinach otwarcia będzie pełen wabików tzw. Lure Module. Oznacza to, że gracze bez konieczności przemieszczania się, będą mogli złapać sporą ilość, unikatowych pokemonów.

- By zdobyć gifty wystarczy, że użytkownik aplikacji odwiedzi Summer Idea Hub i złapie u nas pokemona. Następnie, zrobi i pokaże nam jego screenshot - tłumaczy Marta Bloch, managerka Projektu Idea Hub w Idea Banku.

Summer Idea Hub będzie otwarty dla poszukiwaczy pokemonów w piątek w godz. 11.00-20.00 oraz w sobotę w godz. 12.00-18.00.

Więcej o: