Trudny weekend dla mieszkańców Wawra. Kolejarze i drogowcy narobią Wam hałasu

W tę sobotę i niedzielę kumulacja remontów w Wawrze. Kolejarze będą prowadzić prace wykończeniowe na ul. Patriotów związane z budową tunelu pod torami, a drogowcy z ciężkim sprzętem wjadą na ul. Trakt Lubelski i wymienią zniszczoną nawierzchnię jezdni.

Spodobało ci się? Polub nas

Prace zaczną się już w piątek o godz. 22. Do poniedziałkowego poranka wyłączana z ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Patriotów w rejonie skrzyżowania ze Zwoleńską. Objazd zostanie poprowadzony wschodnią jezdnią ul. Patriotów oraz ul. Szpotańskiego z możliwością przejazdu przez tory kolejowe w Aninie lub Radości.

  

Zamknięcie ulicy jest związane z pracami wykończeniowymi i układaniem ostatniej warstwy nawierzchni na jezdni ul. Patriotów, którą przebudowano w ramach budowy tunelu pod torami kolejowymi.

Nowa nawierzchnia

W tym samym czasie swoje prace niedaleko prowadzić będą drogowcy. Zarząd Dróg Miejskich wymieni nawierzchnię jezdni na ul. Trakt Lubelski na odcinku od ul. Fiołków do Wału Miedzeszyńskiego. Zamknięty odcinek będzie można objechać, jadąc ul. Skalnicową do Wału Miedzeszyńskiego lub ul. Mrówczej.

  

Więcej o: