Właścicielowi znanych warszawskich knajp zaginął szczeniak. "Dożywotnia zniżka w Planie B za odnalezienie biedaka!"

Pies, szczeniak rasy Beagle, wybiegł z ogrodzonego terenu, razem ze smyczą. Jego właściciel, właściciel Planu B i Placu Zabaw, zapowiedział nagrodę dla osoby, która znajdzie psa. "Nagroda i dożywotnia zniżka w Planie B za odnalezienie biedaka".

Smutna wiadomość - Pawłowi Bebechowi, właścicielowi takich znanych warszawskich knajp, jak Plab B i Placu Zabaw, zaginął 4-miesięczny pies rasy Beagle. - Wybiegł z ogrodzonego terenu razem ze smyczą na Mokotowie, w okolicach Konduktorskiej i Morskiego Oka - mówi właściciel.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Zdaniem Pawła, pies prawdopodobnie trafił już w obce ręce. - Wczoraj przeszukaliśmy cały teren wokół Morskiego Oka, Dolnego Mokotowa. Psa nie znaleźliśmy. Wierzę jednak, że nawet jeśli został skradziony, to się znajdzie, ponieważ ma tatuaż z numerem identyfikacyjnym - dodaje Paweł.

4-miesięczny Beagle ma na imię Lester. Jak mówi Paweł, jest śliczny i ma trzy charakterystyczne czarne kropki na tylnym biodrze.

Paweł powiadomił już straż miejską. Żałuje tylko, że nie zdążył zaczipować psa. Beagle to rasa trudna do wytresowania, to psy gończe, które ciężko upilnować. Paweł liczy jednak, że szczeniak wróci do domu. Już zapowiedział m.in.  nagrodę pieniężną dla osoby, która znajdzie zwierzę. - Nagroda i dożywotnia zniżka w Planie B za odnalezienie biedaka! - napisał na Facebooku .

Jeżeli cokolwiek wiecie na temat losów psa, dzwońcie bezpośrednio do Pawła - 508316974.

Więcej o: