Śpieszysz się do pracy, unikaj ulicy Czerniakowskiej! Wisłostrada zablokowana

Pięć aut zderzyło się na skrzyżowaniu ul. Czerniakowskiej i Gagarina. Na miejscu ciągnie się gigantyczny korek, od Mostu Świętokrzyskiego w stronę Wilanowa.

Spodobało ci się? Polub nas

Mimo że do wypadku doszło chwilę przed godz. 7 ulica nadal jest nieprzejezdna. Początkowo zablokowano dwa pasy, godzinę później odblokowano jeden. - Przejechanie odcinka od Centrum Nauki Kopernik do ul. Bartyckiej zajmuje przejechanie godzinę i dziesięć minut. Na co dzień jest to zwykle dziesięć minut - informuje nasz reporter.

Z informacji, które potrzymaliśmy od policji wynika, że utrudnienia potrwają jeszcze przez dwie godziny.

Pięć aut zderzyło się na skrzyżowaniu ul. Czerniakowskiej i Gagarina. Na miejscu ciągnie się gigantyczny korek, od Mostu Świętokrzyskiego w stronę Wilanowa.Pięć aut zderzyło się na skrzyżowaniu ul. Czerniakowskiej i Gagarina. Na miejscu ciągnie się gigantyczny korek, od Mostu Świętokrzyskiego w stronę Wilanowa. www.metrowarszawa.pl www.metrowarszawa.pl

Jedna osoba, która ucierpiała w wypadku została zabrana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Fiat bravo uderzył w skodę, która odbiła się i uderzyła w ciężarówkę.

Więcej o: