Błaszczyk, Lewy i Kapustka. Psia reprezentacja Polski szuka nowego domu

Mała suczka o imieniu Kapustka szuka dobrego domu. Jej siostra o imieniu Nawałka również. Są jeszcze ich bracia - Błaszczyk, Pazdanek, Gliku, Peszko i Lewy. Obecnie przebywają w domu tymczasowym w Garwolinie. Zostaną zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione. Wolontariusze z "Psa na Zakręcie" chcą znaleźć dla nich dom najlepszy z możliwych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Siedem szczeniąt - dwa pieski, pięć suczek trafiło w ręce wolontariuszy z organizacji "Pies na Zakręcie" . Teraz wolontariusze szukają domu dla rozkosznych psiaków. Żeby było jeszcze zabawniej i rozkoszniej postanowili nadać im imiona piłkarzy oraz trenera polskiej reprezentacji.

- Jest Lewy, Błaszczyk, Pazdanek, Gliku, Peszko. A sunie to Kapustka i Nawałka. Są to oczywiście imiona robocze. Jeżeli nowy właściciel zechce nazwać szczeniaka inaczej, będzie miał taką możliwość - mówi wolontariuszka Monika.

Szczeniaki wyglądają bardzo podobnie. Z całego miotu wyróżnia się jedynie Kapustka, która została zgłoszona do adopcji w pierwszej kolejności.

PieskiPieski Kapustka/ Facebook.com Kapustka/ Facebook.com

- Kapustka to typowy szczeniaczek, który pragnie swojego człowieka, bo na szczęście od ludzi nie zaznał zła. Sunia jest pogodna, uwielbia dzieci, zabawy, przytulanie. Będzie prawdopodobnie średniej wielkości pieskiem, do kolana - piszą wolontariusze. Jak informują, Kapustka została odrobaczona i zaczipowana, obecnie czeka na szczepienia.

- Na dom stały czeka w domu tymczasowym pod Warszawą, w okolicach Garwolina - dodają. - Chcemy znaleźć dla szczeniaków dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń - mówią wolontariusze.

Kontakt w sprawie adopcji: 510 712 226 piesnazakrecie@o2.pl

Więcej o: