Premiera filmu "Z kamerą wśród śmieci" odbędzie się nad Wisłą. Czyta Krystyna Czubówna

Film przyrodniczy "Z kamerą wśród śmieci" to przewrotna opowieść o konsekwencjach ludzkich działań. Przedstawia alternatywną rzeczywistość, w której rolę zwierząt przejmują odpadki.

Jak mówią twórcy - film ma nawiązywać do popularnego w latach osiemdziesiątych programu przyrodniczego "Z kamerą wśród zwierząt" autorstwa Antoniego i Hanny Gucwińskich.

Spodobało ci się? Polub nas

Prace nad filmem trwały aż kilka miesięcy, gdyż jest wykonany w bardzo pracochłonnej technice poklatkowej połączonej z nagraniami wideo.

Wszystkie zdjęcia do filmu nakręcono w Warszawie, w tym większość nad Wisłą.

fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smiecfot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smiec fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smieci fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smieci

Specjalnie na potrzeby tego filmu powstała oryginalna ścieżka dźwiękowa, zaś Krystyna Czubówna użyczyła głosu w narracji.

fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smiecifot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smieci fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smieci fot. zespolwespol.org/z-kamera-wsrod-smieci

Premiera odbędzie się 18 czerwca o godzinie 21.00 w klubokawiarni Babie Lato na Bulwarze Flotylli Wiślanej przy Moście Poniatowskiego.

Więcej o: