Na Mazury polecimy w tym sezonie samolotem! Sprawdź ceny biletów

Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na loty do Olsztyna. Stamtąd już tylko kilkadziesiąt minut na Mazury. Podróż do krainy polskich jezior nie będzie już trwać kilka godzin, ale jedną.

Spodobało ci się? Polub nas

Pierwszy rejs z Lotniska Chopina w Warszawie odbędzie się 2 lipca. Loty będą realizowane tylko do 1 października. Połączenia do Olsztyna operowane będą samolotami typu Bombardier Q400 z 78 miejscami na pokładzie.

Lot na MazuryLot na Mazury Lotnisko Olsztyn-Mazury/ Facebook.com Lotnisko Olsztyn-Mazury/ Facebook.com

Przewidziane są trzy loty w tygodniu: samolot z Lotniska Chopina w Warszawie będzie startować w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę o godzinie 13:25. O 14:10 ma wylądować w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury w Szymanach. Rejs powrotny jest przewidziany w tych samych dniach o godzinie 14:35. Pasażerowie wysiądą w stolicy na Okęciu o 15:35. Bilety są w cenie od 104, 43 zł do 542, 27 zł. To kwota, jaką trzeba zapłacić za bilety w lipcu, jak i w sierpniu i wrześniu.

Na lotnisku można wypożyczyć samochód. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia samochodów firmy Hertz.

Z kolei 15 czerwca w środę o godz. 9 na Lotnisku Chopina rozpocznie się inauguracja sezonowego połączenia non stop z Warszawy do Toronto. Goście są proszeni o przybycie na godz. 6.15 - czas potrzebny jest na wydanie przepustek, przejście kontroli bezpieczeństwa oraz na miejsce wydarzenia. Należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości - paszport lub dowód osobisty, aby uzyskać przepustkę do strefy zastrzeżonej. Zgłoszenia wraz z podaniem danych: numeru PESEL oraz numeru paszportu lub dowodu osobistego należy wysyłać do dziś do południa na adres: pr@polish-airports.com lub na nr tel. 693 912 097. Zgłoszony dokument należy mieć ze sobą w dniu wydarzenia.

Więcej o: